Acun Ilıcalı ve Hadise yeni projeler peşinde!

Acun Ilıcalı ve Hadise yeni projeler peşinde! İkili uzun bir aradan sonra ilk defa bir arada görüntülendi.

Acun Ilıcalı’dan Hadise müjdesi geldi.Bebek Hotel çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı, "Yeni bir proje mi olacak?" diye soran muhabirlere, "Hadise’yle birçok proje düşünüyoruz, bir proje değil” yanıtını verdi.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, önceki akşam yakın arkadaşı Hadise ve yurt dışından gelen misafirleriyle Bebek Hotel çıkışında soruları yanıtladılar. İkilinin çok keyifli olduğu gözlerden kaçmadı. "Arkadaşlar en son ne zaman görüşmüştük?" diyemuhabirlere soran Hadise, muhabirlerden, "Erkek arkadaşınız elini tutar mısınız diye sormuştuk, daha da göremedik sizi" cevabını aldı. Acun Ilıcalı, "Soruya bakın. Çok doğru bir yerde kopmuşsunuz" diyerek herkesi güldürdü.

Acun Ilıcalı, "Misafirlerimiz var arkadaşlar, bu akşam biraz hızlı olacağız. Güzel bir akşam geçirdik Hadise ve yabacı misafirlerimizle. Hadise'yi görmediğim zaman özlüyorum. Mümkün olduğu kadar buluşuyoruz. Hadise'nin bendeki yeri çok başkadır" açıklamalarında bulundu.Yeni proje var mı sorusuna Ilıcalı, "Hadise’yle birçok proje düşünüyoruz, bir proje değil. Exxen’e sevdiğimiz, değer verdiğimiz birçok yıldızı davet ediyoruz bildiğiniz gibi. Bu akşam daha çok dostluğumuzdan konuştuk. Sözü Hadise’ye bırakıyorum" dedi Ilıcalı.

Hadise, "Uzun zamandır karşılayamıyoruz"  "Sizleri özledim. ‘Küçük Bir Yol’ çıktı, çok sevildi. Mutluyuz, güzel bir süreç. Böyle bir süreçte bir şarkı çıkarıp, o şarkının başarısını yaşayabilmek tabii ki büyük bir hediye. Acun’un yeri bende çok ayrı, güzel bir sohbet ettik" diyerek ayrıldı.
 

Bu yazı 05 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.