Hakkımızda

Günümüzde canlı tv hizmeti veren bir çok site vardır. Özellikle bazıları var ki izleyiciyi reklama boğan ve sürekli her yerden reklamlar çıkartan siteler kullanıcıları yaşayacakları keyiften mahrum etmektedir. Biz canlitvle.com olarak daha az reklam ve daha çok kullanıcı memnuniyetini ön plana çıkardık. Özellikle canlı tv izlemeden önce çıkan reklamlar çok can sıkıcı olmakta. Biz bu reklam modelini kullanmamaktayız.

Ülkemizde yer alan ulusal ve yerel kanalları sitemiz üzerinden kesintisiz, donmadan ve ücretsiz izleme şansına sahipsiniz. Ayrıca geliştirdiğimiz en güncel mobil tv tasarımı ile dilediğiniz yerde dilediğiniz cihazdan canlı tv keyfi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye girmek ve izlemek istediğiniz kanala tıklamak. Canlı tv izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sitemizde tüm kullanıcılarımıza tv yayın akışını ücretsiz sunuyoruz. TV yayın akışını bulmak gerçekten bazen çok zor olabiliyor. Biz bu hizmeti hem sunuyor hemde canlı tv izlemenizi sağlıyoruz. 

İnternet üzerinden tv izleyen kullanıcılarımıza önemli bir uyarı yapmak isteriz. Canlı tv izlemek ciddi veri kullanımına sebep olmaktadır. Mobil cihazlarından tv izlemek isteyen kullanıcılarımızın wifi ile bağlanmalarını tavsiye ederiz.