Akıncı 14. bölüm canlı izle

Akıncı dizisinde yaşanan büyük değişim izleyicileri şaşkına çevirdi. Fantastik bir kahramanlık hikayesi olarak ortaya çıkan Akıncı dizisi tutmadı! Sil baştan yenilendi. Dizinin düşük gelen reytingleri, ayrıca çekimlerin de çok zorlu olması projenin devamı konusunda büyük sıkıntılara sebep oldu.

Yeni kurguda, Akıncı artık Fatih olarak yoluna devam ediyor. Kardeşi Beyza’nın sokak ortasında öldürülmesine engel olamayan Akıncı, bunun hesabını sormak için büyük intikam planı hazırlayacaktır.

Yine düşmanlarla karşı karşıya gelecek olan Akıncı, bu sefer Fatih olarak yoluna devam edecek. Akıncı dizisinin 26 bölüm garantisi ile ekrana geldiği duyumlar arasında. Yani bir 13 bölüm daha dizi ekranda.

Akıncı 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Akıncı Kor-Han'a karşı yaptığı hayatının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarır. Ama Fatih, onu ve ailesini çok derinden etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını henüz bilmez.

Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendini suçlar. Akıncı olarak en sevdiği varlıklardan birini koruyamadı. Nergis ise hemen hemen aynı durumda. Bir anda bütün dünyası altüst olan Fatih, hayatta artık tek başına kalmıştır. Fatih'in ve Nergis'in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt olduğu bilinmektedir o da 'Acı Getirenler!'

Cevdet ise ona yapılan operasyon sonucunda her şeyini kaybeder. Peşindekilerden kurtulmak için İstanbul'un en derinlerine inecektir. Artık yalnızdır ve intikamını almak için her şeyi yapacak. Fatih yeni bir karar alacak. Ve bu yolda Fatih'i hiçbir güç durduramayacak...

Bu yazı 02 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.