Akrep 21. bölüm canlı izle

Star TV

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, perşembe günleri ekrana geliyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme almaktadır.

Akrep 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferda, Ahmet’in otel odasında kendisini aldattığını Efe’den öğrenince soluğu otelde alacaktır. Ahmet ve Duru’yu odada yakalayıp ortalığı birbirine katacak. Ahmet’in düğün arifesinde yaptığı bu hareket, ikilinin arasındaki güveni yıkar ve Ferda, Ahmet’le ipleri koparmaya karar verecektir.

Perihan, hastalığın son evresinde olduğunu ve kurtuluş umudu olmadığını öğrenince geride ailesine göz kulak olacak ve şirketi iyi idare edecek birine ihtiyaç duyacaktır. Perihan, hem ailesini canı pahasına koruyacak hem de onları Ahmet’ten uzak tutacak ismin Ferda olduğuna karar verecek.

Aras, Ahmet ve Duru’yu otelde gördükten sonra Emgen Malikanesi’ne gidip herkesin içinde olanı biteni anlatır, Can’ın da velayetini alacağını kesin bir dille söyler. Perihan duyduklarına inanamaz ancak otel odasındaki buluşmayı Duru da reddetmeyince tepkisi çok sert olacaktır. Öte yandan Aras, Ahmet’i çok kızdıracak bir karar alacaktır. Ayşem’den velayet davasında avukatı olmasını isterken, ikili arasında beklenmedik bir yakınlaşma gerçekleşecek..

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.