Akrep 22. bölüm canlı izle

Star TV

Perşembe akşamları yayınlanmakta olan Akrep dizisi, bir dram projesi olarak yayın hayatına başladı. Demet Akbağ ile Evrim Alasya ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, iyi bir hikaye ve güçlü bir oyunculuk performansına sahip. Ancak yaaynı gün rakipleri o kadar güçlü ki bu kadar ayakta kalması bile mucize..

Dizinin 26. bölümde final yapacağı söyleniyor.

Akrep 22. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 22. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferda, Perihan’ın hastalığının Ahmet’ten kurtulmak için söylediği yalanlardan biri olduğunu düşünmektedir. Fakat gerçekler düşündüğü gibi çıkmayınca önemli bir kararın eşiğine gelecektir. Ahmet’le Ayşem konusunda da anlaşmazlık yaşayınca onu durduramayacağını anlamıştır. Perihan’ın teklifini kabul eden Ferda, Ahmet’i tuzağa çekmek için de onun en yakınındaki ismi, Efe’yi kullanmayı dener.

Aras ve Ayşem’in öpüştüğünü gören Duru, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Artık ilişkisini onaramayacağını anlayan Duru, ABD’ye gitme kararı alır. Perihan, torununun mutsuzluğuna daha fazla dayanamaz ve Aras’a giderek Duru’yu kalmaya ikna etmesini söyler.

Ancak Aras, beklenenin aksine Ayşem’e evlenme teklif edecektir. Aras’ın samimiyetine inanmayan Ferda, Ayşem’in böyle bir hataya düşmesine izin vermezken, öfkeden çılgına dönen Ahmet ise Aras’ı öldürmek ister. Öğrendiklerinden sonra ise Aras’a beklenmedik bir teklifle gelir.

Ferda, Efe’yi Ahmet’e karşı doldurmuştur. Efe’nin Merve’ye aşık olduğunu bilen Ferda, mutluluklarının Ahmet’in ölümüne bağlı olduğunu söylemiştir. Zaten Efe’ye güvenini kaybeden Ahmet’in ise bu ihaneti anlaması uzun sürmeyecektir. İkili karşı karşıya gelir ve Ahmet acımadan Efe’yi vuracaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 20 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.