Arka Sokaklar 564. bölüm canlı izle

Kanal D

15 yıldır kesintisiz olarak ekrana gelen Arka Sokaklar bu akşam 564. bölümü ile ekrana geliyor. Kanal D'nin aksiyon ve macera dolu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümde de izleyiciyi maceraya sürükleyecek. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 564. bölümde neler olacak?

Asım’ı kurtaran Rıza, Mesut, Hüsnü, Engin ve Ali’nin içerisinde bulunduğu ekip hastanedeki Asım’ı ziyaret ederler. Bu esnada doktor, Asım’ın karın bölgesinde bir tuhaflık fark edecektir. Hastane yakınlarına kadar gelen Civan elinde ki kumandanın düğmesine basacak, o anda Asım’ın karın boşluğunda ki bomba düzeneği çalışmaya başlayacaktır. Civan bombayı patlatacak. Büyük bir kaos yaşanacak. Eş zamanlı olarak telefon konuşması için dışarı çıkan Rıza Baba, Civan tarafından kaçırılacaktır.

Bombanın ilk şoku atlatıldıktan sonra Rıza Baba’nın olmadığı fark edilir. Yapılan incelemelerde Rıza Baba’nın, Civan tarafından bir minibüs ile kaçırıldığı görülür. Minibüsün izini sürüp vardıkları noktada minibüs terkedilmiş bir halde bulunu. İncelemek için Ali minibüse biner ve burada da başka bir bomba düzeneğini farkeder ve bomba aktiftir. Ayağını pimin üzerinden çekemez, geri sayım başlar. Civan, Rıza Baba karşılığında kız kardeş Nuran’ı ister.. Engin Balkan önderliğinde ekibimiz Rıza Babayı sağ salim kurtarmak için işe koyulur. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 564. bölüm fragmanı izle. canlı izle

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 06 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.