Benim Adım Melek 39. bölüm canlı izle

TRT 1

Benim Adım Melek çarşamba akşamları TRT 1'de ekrana geliyor. Melek'in hayattaki en kıymetli varlıkları çocukları.. Çocukları için hayatta ve ayakta kalma mücadelesi veren güçlü bir kadın Melek.. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 39. bölümde neler olacak?

Şirhanlar, Defne’yi istemeye gelir. Şirhanlar ve Karadağlar isteme merasiminde keyifli anlar yaşar. Banu, Mithat ve Seyran’ın farklılıklarını ortaya serecektir. Onların mutlu giden evliliği nelerle sınanacak? Seyran öğrendiği hangi gerçek karşısında şok olacak?

Aslı, Funda’nın bilerek onu Karadağlara götürdüğünü söylerken Funda ortada çekinecek bir şey olmadığını düşünür. Kerem’in Melek’in oğlu olması bir sorun teşkil etmemektedir. Aslı ise eniştesinin tepkisinden korkar. Emre ve Kerem arasındaki çatışma devam edecektir. Kerem’in elindeki görüntüler ortaya çıkarsa Emre’yi neler beklemektedir?
Kenan Vildan’ı çocukluğunun geçtiği yere götürecektir. Vildan Kenan’a karşı ne düşünür? Ömer’in gitme zamanı yaklaşır. Gitmeden önce Defne’ye bir sürpriz yapacaktır.
Locada işler karışacak. Küçük Seyit Ali hastalanıp annesini yanında ister, Melek düşük bağışıklığıyla ne yapacaktır? Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 39. bölüm fragmanı izle

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 11 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.