Benim Adım Melek 55. yeni bölüm canlı izle

TRT 1

Benim Adım Melek 55. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça, reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 55. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Melek’in Karadağ konakta herkesin içinde evlenmeyeceğini söylemesi iki aile içinde şok yaratır. Kadriye’nin ad koyma töreni dağılırken, herkes cevabını aradığı sorularla konağına gider. En güzel günü yine Melek yüzünden yarım kalan Kadriye, acısını Mahmut’tan çıkaracaktır. Melek’in sözleşmeyi öğrenmesinin verdiği üzüntüye bir de Halil’in hapse girmesi eklenecektir.

Alpay, hastanede yaşam mücadelesi verirken Halil de tutuklanır. Halil’in tutuklanması iki ailenin arasını yeniden mi açacaktır? Acı haberi alan Defne ve Ömer balayını bırakıp geri dönmeye karar verirler. Zümrüt’ün Defne’ye baskıları daha da artacaktır. Ömer ve Defne’nin evliliği, iki ailenin yaşadığı acıya dayanabilir mi? Funda, tapuya gelmeyen Alpay’ın gerçek niyetini öğrenince ne olacak? Vildan, olan biten için Kenan’ı arayıp hesap sormaya kalkar. Kenan duydukları karşısında afallar. Alpay’ın belalarından kurtulmak için yok olmasını isterken, şimdi yaşaması için dua eden iki aile Halil’i kurtarabilecek midir?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 03 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.