Benim Adım Melek 60. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT1 ekranlarında ikinci sezonu devam eden Benim Adım Melek dizisi, Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Güçlü bir hikayesi ve başarılı oyunculuk performansları bulunan dizide, Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin oldukça uyumlu bir partner oldular…

Benim Adım Melek 60. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 7 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 60. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Melek ve Halil hayal ettikleri mutlu sona kavuşacaklar. İki ailenin de beklediği gün gelmiş, heyecanla ve mutlulukla son hazırlıklar yapılmaktadır. Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu ortadadır. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım edecekler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arayacak. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alacak. Kenan çarşıda Vildan ile karşılaşacak. Vildan’ın düğün alışverişi için yaptığı listeyi ele geçiren Kenan, listedeki yazıyı görünce beyninden vurulmuşa dönecek. Kenan’ın içine şüphe tohumları ekilir. Alışveriş listesini yazan Vildan’sa, mektupları yazan kim? Melek ve Halil’i handaki yemeğe bekleyen iki ailenin sevincine Alpay yine gölge düşürecek. İki aileyi bekleyen kötü sürpriz ne?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 07 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.