Bir Annenin Günahı 2. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizi geçen hafta işl bölümü ile ekrana geldi. İzleyicinin ilgisini çekmeyi de başardı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosu ile dizi göz doldurdu. Özge Özberk, Musa Uzunlar ve Emre Kınay gibi usta oyunculara genç oyuncular da eşlik ediyor. Bir Annenin Günahı 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 28 Kasım 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Sunana, oğlu Yusuf’u yaşatabilmek için büyük günahı işleyerek  Sadri Güngör’ü vuracak. Şimdi hem Sadri Güngör, hem de Yusuf hastanede yaşam savaşı vermektedir.. Bu savaşın galibi Yusuf olacak ve geçirdiği ameliyat sonucunda hayata tekrar gözlerini açacak. Oğlunun yaşamasıyla hayat bulan Suna, Sadri Güngör’ün ölümüyle yıkılacak. Artık vicdanıyla baş başa kalmıştır.  Vicdanın sesi ise, Sadri Güngör’den başkası olmayacaktır artık.

Diğer yanda babasının ölümünün acısını yaşayan Yağmur teselliyi Yusuf’ta bulacak. Suna işlediği suçun vicdan azabıyla savrulurken, Sadri Güngör’ün şüpheli ölümünü soruşturan İbrahim komiserin elde ettiği deliller, Suna’yı ve en yakınındakileri bambaşka yollara sürükleyerek bir çıkmaza sokacaktır.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 28 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.