Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm canlı izle

Çukuroca'da geçen aşk hikayesi.. Züleyha'nın Yılmaz'a olan aşkı, Demir ile olan evlilği bitmeyen bir savaşın fitilini ateşler.. Dizi son dönemde diziden ayrılan ve ayrılacağı haberleri çıkan oyuncularla gündemde en son ayrılan Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin oldu. Bakalım diziden ayrılacak olan diğer oyuncular kimler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 19 Kasım 2020 Perşembe akşamı akşam saat 20:00'de ATV'de full, kesintisiz, canlı ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 73. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Behice, kendi kurduğu kumpasta, ummadığı bir şekilde kurban haline gelecek. Saldırıya uğramış görüntüsü vermesi için tuttuğu Erdinç, üzerine bir köpek saldırınca Behice'yi vuracak ve korkuyla onu orada bırakıp uzaklaşacak! Halasının adeta kovulmuş olması, Müjgan'ı yine sonunu hesap etmediği bir karara itecek! Müjgan da halasının peşinden evi terk edecek. Fikret ise onu geri döndürmeye çalışırken, kendini açıklayamayacağı bir durumun içine sokacak..

Halası ile ilgili olan biten, Müjgan'ın yine gözünün dönmesine neden olacak. Fikret ile dertleşir ama sonrasında gelişenler yine sakinleşmesine engel olacak. Müjgan, Züleyha'ya hesap sormaya konağa gidecek! Demir ona engel olecek! Karşısına itiraf mektubunu çıkarmak ister ama bu vesile ile mektubun çalındığından haberdar olur!

Behice'nin kaybolması ile başlayan olaylar, Fekeli ve Demir'i yine konuyu düşünmeye itecek. İkisi de katili bulup, bir an önce cezasını vermek istiyordur ama ne Behice'ye ne başkasına karşı ellerinde en ufak bir ipucu yoktur şuan. Çaresiz bekleyiş, Demir'in bir basın toplantısı düzenlemesine neden olacak. Ancak bu basın toplantısı, Züleyha ve Yılmaz arasında yeni bir gerginliğe sebep olacak.

Demir gitmesine izin vermeyince, Sevda'nın misafirliği de uzayacak. Ancak bu misafirlik ve Haminne'nin Sevda'yı küçük kızı zannetmeye devam etmesi, Saniye için hayatı gittikçe zorlaştıracak. İkisi arasındaki gerginlik her an hissedilir hale gelecek. Züleyha, Saniye'yi anlasa da, ona Sevda'ya bir şans tanımasını söyleyecek.
Dizinin başrollerinde Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.