Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm canlı izle

Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 89. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ümit konusu vicdanını sızlatsa da, tüm yaşananların ardından Züleyha'nın kalbini gerçekten açması, Demir'i çok mutlu etmiştir. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile gidecekler.

Demir ve Züleyha'nın hem evde hem iş hayatında yakaladığı mutluluk, Ümit'i yıkacak! Sevda da durumu anlamış ve Ümit'in kapısına dayanır. Şimdi Ümit, yuva yıkan kadın hikâyesinin başkahramanı olmak üzere! Bir kumpas için başlayan hikâyede Ümit şimdi Demir'den vazgeçebilir mi?

Ümit'e kapıldığını düşünürken, Züleyha'dan beklediği aşkın karşılığını gören Demir ise hem onu kırmadan hem de konu Züleyha'nın kalbini kıracak hale gelmeden, konuşmaya çalışacak. Sevda da, babasına benzemesini istemediği Demir'in peşine düşer.

Gelişi ile uzun zamandır yas evi halinde duran Fekeli konağına neşe getiren Lütfiye, Züleyha'nın ziyareti ile onu da kendine hayran bırakacak. Adnan'ı Fekeli'ye götüren Züleyha, Fekeli'den savaşı durdurması için yardım isteyecek.

Fekeli de Lütfiye'nin hem konağa hem de hayatlarına getirdiği neşenin farkında. Üstelik ailesinin bir arada tutmak için ona ihtiyacı var.

Müjgan, bir kez daha intikam savaşı peşinde bir adamla olmak istemez. Fikret'i vazgeçirmeye çalışır ama bu aralarının daha gerilmesine neden olacaktır. Fikret ise Müjgan'ı kaybetmek istemediğine karar verir Onu, kendi hikâyesinin haklılığına da aşkına da inandırmak ister.

 

Bu yazı 25 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.