Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm canlı izle

ATV

Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Nazan Kesal, Furkan Palalı, Hande Soral’ın başrolünde yer aldığı dizide bu akşam bir veda yaşanacak.

97. bölümü yayınlanacak olan dizinin 100.bölümü ile sezon finali yapacak. Müjgan karakteri ile izlediğimiz Melike İpek Yalova ise hikayeye veda ediyor. Müjgan karakterinin akıbeti merakla beklenirken, yeni bir karakter de hikayeye dahil olacak.

İlayda Çevik’in Betül karakteri ile katılacağı atv dizisinin 4. sezonu da yine çok hareketli. Dizide Betül karakterinin birçok şeyi değiştireceği düşünülüyor. Karakterin detayları da ortaya çıktı. Şermin Yaman’ın kızı, Demir Yaman’ın kuzeni Betül karakteri izleyicileri etkileyecek..

3 Sezondur, adı her aile krizinde geçen, özellikle ilk iki sezonda Şermin ve Sabahattin’in boşanmalarında uzakta da olsa etkisi büyük olan Betül, Çukurova'ya dönüyor..

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 97. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Müjgan, Demir ve Ümit'in fotoğraflarını gösterince Züleyha şok geçirse de kendisini defalarca yok etmeye çalışmış Müjgan'a renk vermemeyi başarır ve durumu idare etmiştir. Ancak fotoğrafları görmesinin ardından başladığı sorgulama ve sonrasında yaşananlar Züleyha'yı Adana'dan uzaklaştıracaktır.

Müjgan ise, karşılık bulmadığını bilse bile, ilk kez Züleyha'ya doğru davranmanın huzuru içinde hayatında yeni bir sayfa açmaya adım atacak. Üstelik bu kez Fekeli'den izin alarak harekete geçecektir.

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir'in öfkesinden yine de kurtulamayacak. Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlar. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret'e saldıracak kadar delirmiştir!

Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çabalar. Sevda'yı da kendine destek olmamakla suçlamaktadır! İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha'yı kaybedecektir, ya da onları korurken kızını tamamen yitirecek. Sevda'ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmeyecek! Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacak.

Demir, tüm Adana'ya yeni açıklamalar yaparken, Züleyha kendi hayat planını uygulamaya başlayacak Kaderleri defalarca kez karşı karşıya kalan Müjgan da kendi kaderini yeniden yazmak için aynı zamanlarda bir yola çıkacak! Ve Adana'ya bomba gibi düşen bir haber ulaşır! Adana - İstanbul uçağı düşmüştür!

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 20 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.