Çukur 123. bölüm canlı izle

Show TV

Mayıs ayınınbaşında final yapması beklenen dizinin Mayıs sonunda final yapacağı anlaşıldı. Rıza Kocaoğlu'nun açıklaması ile ortaya çıkan final tarihi Çukur izleyicilerini sevindirdi. Dizi Mayıs başında değil Mayıs ayının sonunda final yapacak.

Çukur 123. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Dizinin 123. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında ipler geriliyor ve Vartolu, Yamaç’ı durdurmak için harekete geçiyor. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılıksız bırakmaz. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon izleyiciyi heyecanlandıracak.

Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşar. Akın ve Yamaç yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapar. Cumali Amca, Koçovalılar’dan birinin Yamaç’ın tarafında olduğunu öğreniyor. Ve ana karakterlerden biri diziye bu akiam veda ediyor.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 05 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.