Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm canlı izle

TV8

Kanalın yayında olan 2 dizisinden beri. Acun Ilıcalı son yıllarda kanalında dizi denemeleri yapıyor. Eğlence temalı programlar, yarışmalar olan kanalda son yıllarda dizilerde yayınlanmakta. Acun  Ilıcalı bu konuda belli ki çok hassas davranıyor. İnce eleyeip sık dokuyor. Özellikle bu yıl ekrana gelen kanalın 2 dizi oldukça başarılı. İki dizinin de ortak yanı gerçek yaşam hikayelerinden uyarlanmış olması. Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 25 Kasım 2020 akşam saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mehdi yanlış umutlara kapılırken Zeynep sınırlarını korumaya çalışacaktır. Ancak Zeynep’in bu çabası Mehdi’nin içindeki ateşi körüklemekten başka bir işe yaramayacak. İçine ekilen şüphe tohumlarıyla Mehdi kabına sığamayacak hale gelecektir. Burhan, Müjgan’ın karşısına bambaşka bir sürprizle çıkacak. Bu ilişkilerini geri dönülmez şekilde değiştirecek. Yaşadığı hayal kırıklığının bedelini de Mehdi’ye ödetecek.

Mehdi’ye dair kaygısı gittikçe artan Barış ve Nermin, Zeynep için girdikleri gizli iş birliğine devam edecekler. Evde ise ilk işlerini alan kadınları tatlı bir telaş saracak. Beklediklerinden çok daha zorlu çıkan bu işte imdatlarına beklemedikleri biri koşacak.

Zeynep içindeki huzursuzluktan kaçıp işine odaklanmaya çalışacak. İş yerinde yaşanan olumlu gelişmeler ona güç verecek. Mehdi ise tam tersi içindeki gücü kaybederek başına gelenlere teslim olacak. Ama Zeynep‘in vicdanı yine Mehdi ile yollarının kesişmesine neden olacak.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.