Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde şok olay! Yeni bölüm ve fazlası yazımızda!

TV8

Dizide şok üstüne şok yaşanıyor. Zeynep  Mehdi'ye mi dönecek yoksa Barış'la yeni bir aşka yelken mi açacak! Zeynep Mehdi için ne karar alacak..

Doğduğun Ev Kaderindir 28. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız ,izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Dizinin 28. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mehdi’nin yaşam savaşı vermesi, Zeynep’i zorlu bir kararla karşı karşıya bırakacak. Zeynep’in Mehdi’nin geleceği konusunda verdiği karar, Barış ve Zeynep’in ailesi tarafından tepkiyle karşılanacak.

Barış, sonrasında; Zeynep’in kararlarına saygı duyarak tepkili tavrına son verecek. Barış ve Zeynep arasında iletişim gitgide sıcaklaşmakta.

Barış’ın dayısı Ali Rıza, Sultan ve Emine’yi, evde işe başlamaları için ikna edecek; bu durum Barış ve Zeynep arasında yeni bir köprü kuracak. Ali Rıza ve Sultansa aynı evin içinde yeni, didişmeli ama birbirini koruyan bir diyalog içinde olacaklar.

Hastaneden taburcu olan Mehdi, hapishaneye dönecek. Burada babasının eski bir arkadaşıyla karşılaşacak. Cengiz! Yeni bir yol arkadaşlığı başlayacak. Bütün ailesi büyük bir mutlulukla Mehdi’nin özgür kalacağı günü beklese de Mehdi için düşmanı Veysi’nin kurduğu tuzaklar henüz bitmez..

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 20 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.