Elçin Sangu esti gürledi

Star TV

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, sevgilisinin açtığı dükkanın tanıtımına katıldı. Oyuncu, daha önce denenmemiş bir platform olacağını, tasarımcıların ürünlerinin sergileneceğini söyledi.

Star TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan İyi Günde Kötü Günde dizisi, 17 Ekim Cumartesi günü ekranlara veda edecek. Dizinin düştüğü bu durumu hala hazmedemeyen Elçin Sangu, yeniden romantik komedi ile dönüş yapınca hayranları bir hayli övgüde bulunmuştu.

Leyla karakterini çok beğenen dizi hayranları, yapımın kısa süreli olması nedeniyle büyük üzüntü yaşadı. Elçin Sangu da hem üzgün hem de kızgındı. İşte ünlü oyuncunun açıklaması:

“Ne olursa olsun bu kadar zor zamanlarda bu kadar insanın özveriyle çalıştığı işlerden bahsediyoruz. Siz, biz. Daha çok alanda, sahada çalışan insanlar için 6 bölüm değil yani. Ben bunu eskiden de kabul edemiyordum. Şu anda kabul etmiş değilim. 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısı ile orada demek ki başka dinamikler devreye gidiyor. Kanal matematiklerini siz bilirsiniz.”

Dizisi için ‘reyting kurbanı’ ifadesine katılmayan oyuncu, başka sebepleri olduğuna vurgu yaptı. Başka şeyler olduğunu belirterek kinayeli bir ifade kullanan Elçin Sangu, “Set ile ilgili, yapım ile ilgili bir şey yok. İç dinamiklerle alakalı” diyen oyuncu, konunun Star TV ile ilgili olduğunu belirtti.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 13 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.