Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm canlı izle

Güç savaşları, aksiyon, macera denilince akla gelen bir kaç dizi var elbet. Son dönemde en uzun soluklusu olan dizi ciddi bir izleyici kitlesine sahip. Hatta EDHO fanları bile var.. Canım ülkem pek severiz vurduyu kırdıyı, bu tür dizilerinde alıcısı bol. Senaryo ve oyuncu darosu da sağlam dizinin. Yani Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm canlı izle sayfamızda kalın bu dizinin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Kasım 2020 Salı akşamı saat 20:00'de ATV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 172. bölümünü sizin içim özetledik

Hızır Reis, canından çok sevdiği Alpaslan için Yaman Korkmaz'la barış yapmaya razı gelir. Alpaslan'ın son eylemi Yaman'ın abisi Derman'ın ekmeğine yağ sürecektir. İçerde Alpaslan'ı bitirmek için planlar yapan Derman Korkmaz, Alpaslan'ı köşeye sıkıştıracak Abisinin emaneti Alpaslan'ı korumak ise Hızır Reis'e düşecek.

Behzat'a yapılanın ardından Yaman Korkmaz ve ahalisini yeniden masaya davet eden Reis'in tek amacı Alpaslan'ın canını kurtarmak olur. Kardeşi İlyas ve eşi Ceylan'a rağmen Korkmazlarla el sıkışmaya hazır olan Hızır Reis, herkesi karşısına alacaktır. Korkmazların masaya oturmasına en büyük tepkiyi ise abisi Yavuz'a rağmen Bahar koyacak
İçerde Alpaslan dışarda Hızır Reis'in sürdürdükleri mücadelede son hamlenin kimden geleceği ise henüz heyecanla beklenir..

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.