Gönül Dağı 3. bölüm canlı izle

TRT 1

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesi Gönül Dağı Cumartesi akşamları TRT 1'de ekrana geliyor. Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek kaleme alınmış olan dizi izleyici tarafından çok beğenildi. İzleyicinin gönlünü kazanan Gönül Dağı dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz..

Gönül Dağı 3. bölümde neler olacak?

Dilek’in nişanlı olduğunu öğrenen Taner, artık masalın bittiğini düşünür. Kendisini tamamen uçağa verir. Ondaki bu keyifsizliği gören Muammer, Taner’i evlendirmeye karar verecektir. Bunu duyan Hüseyin de amcalık vazifesini yerine getirip Taner’i evlendirmek için harekete geçmeye karar verir. İki kardeş her konuda olduğu gibi bu konuda da karşı karşıya gelir Üstelik her ikisi de gözüne Dilek’i kestirmişken...
 
Dilek ise kasabaya ansızın çıkıp gelen Serdar’la yüzleşecektir. Dilek nişan yüzüğünü atmış ve bu ilişki çoktan bitirmiştir. Serdar’ın derhal İstanbul’a geri dönmesini söylese de  Serdarın pes etmeye pek niyeti yoktur. Dilek’in Taner’le mağarada mahsur kalmasını içine sindiremez ve Taner’i araştırmaya başlar.
 
Tüm bunlardan habersiz olan Taner ise Dilek’in nişanlı olduğunu düşünüp kendisini işine verir. Öte yandan başındaki dertlerle de uğraşır. Selami, yüklü miktarda tazminat davası açar. Taner ve amcaoğulları tazminattan kurtulabilmeleri için Selami ile Keriman’ın arasını düzeltmek zorunda kalırlar. Ancak Keriman tek bir şart koşar.. Diziyi sitemizden cablı olarak izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı izle

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 07 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.