Gönül Dağı 4. bölüm canlı izle

Bozkır hikayelerinden biri daha ekrana geliyor. Bozkırda bir aşk hikayesini anlatan dizi ailece izleyebileceğiniz kim zaman eğlenceli, kimi zaman hüzünlü bir bozkır hikayesi. Gönül Dağı 4. bölüm canlı izle sayfamızda dizinin tadını çıkarın, keyifle dizi izlemek için sayfamızda kalın.

Diziyi, TRT 1'de 14 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izleyebilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Dizinin 4. bölüm tanıtımı için yayınlanan fragmana göre neler mi olacak?

Dilek, Taner’in çocukluktan beri kendisini sevdiğini öğrenince karmaşık duygular yaşar. Gönül Dağı’ndaki işlerinin kısa zamanda biteceği haberi de eklenince gitmekle kalmak arasında kararsız kalacaktır. Taner, Dilek’in kısa zaman sonra kasabadan ayrılacağını öğrenince kaderine razı olacaktır.

Veysel, Ramazan ve Cemile; onun bu durumunu kabullenmezler ve Dilek’in kasabadan ayrılmaması için Taner’den habersiz bir plan yapacaklardır. Çalışmaları durma noktasına getirmek için önemli bir makineyi bozacaklar. Dilek ve ekibi bu makinenin nasıl tamir edileceğini araştırırken, bütün yollar Taner’e çıkacak. Taner makineyi tamir ederse Dilek kasabadan gidecek, etmezse Dilek kasabada kalacak!. Taner nasıl bir tercihte bulunacaktır?

Öte yandan Veysel’e kasaba dışından büyük bir iş teklifi gelir. Veysel her şeyi geride bırakıp kasabadan ayrılacak mı?

Dizinin başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyorlar. Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk ve Ecem Özkaya ise dizinin diğer oyuncuları arasında yer alıyorlar.

 

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.