Hekimoğlu 25. bölüm canlı izle

Kanal D

Sıra dışı bir doktor.. Tedavi yöntemleri, teşhis koyarken hastaya olan bakış açısı çok farklı.. Hekimoğlu bildiğiniz doktorları size unutturacak. Dizi son dönemde gözden düştü düşecek gibi. İzleyicisi bol bir dizi ama kan kaybedecek gibi. Diziye bir hareket lazım. Bir sıçrama noktası bulunamazsa çok uzun soluklu olmayabilir. Hekimoğlu 25. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 17 Kasım Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 25. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hekimoğlu kurul kararıyla bölüm şefliğini Mehmet Ali’ye devretmek durumunda kalır. Mehmet Ali için bu güzel bir gelişme gibi görünse de işler tahmin ettiği gibi yürümeyecektir. Hekimoğlu onu bezdirmek için elinden geleni ardına koymaz!
Bu arada Selin evliliğindeki sorunları Hekimoğlu’yla paylaşır. Bu konuşma ikiliyi kimsenin tahmin edemeyeceği bir noktaya getirir. Diğer yandan ileri yaştaki bir hastanın durumu giderek ağırlaşır. Tek şansı organ naklidir hastanın ancak kurul, hastanın yaşı sebebiyle nakle onay vermez.  Buna rağmen Hekimoğlu pes etmez Hastasını kurtarmak için tüm şartları zorlar.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay dizide başrollerdeler.

 

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.