Hekimoğlu dizisinde şok gerçek ! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D

Dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Tanıdğınız tüm doktorları ve teşhis ve tedavi yöntemlerini unutturan Hekimoğlu her bölümde farklı bir vaka ile olay yaratmaya devam ediyor.

Hekimoğlu 33. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 19 Ocak 2021 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 33. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hekimoğlu her şeyi değiştirecek önemli bir yolculuğa çıkacak..10 yıldır bitkisel hayatta olan bir adamın oğlu, babasını hastanede ziyarete geldiği sırada düşüp kriz geçirecek. Genç adamın durumu ciddileştikçe, klasik yollardan çare bulamayan Hekimoğlu, komada olan babasını uyandıracak. Amacı adamdan ailenin tıbbi geçmişini öğrenip, oğlunu kurtarmak!  Ancak baba tekrar komaya girmeden önce sadece bir günü olduğunu öğrenir ve kalan vaktini hastanede geçirmek istemeyecek.  

Ateş ve Orhan, bu son yolculuğunda ona eşlik edecek. Ateş hastanede yokken Komiser Mahir de boş durmaz ve Ateş’in ekibini sorguya çekmeye çalışmaktadır Çember iyice daralmakta ancak Hekimoğlu hala işin ciddiyetinin farkında değil.  
Komadan uyanan baba, oğlunun hayatını kurtarmak için nasıl bir fedakarlık yapacaktır? Orhan, Ateş'i doğanın kanunlarına inandırabilecek midir? Mahir, Hekimoğlu aleyhinde delil bulabilecek midir? Sonunda genç adam kurtulabilecek midir? 


 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 19 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.