Hercai 48. bölüm canlı izle

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatan dizi yayınlandığı gün reyting sıralamasında alt sıralarda yer alıyor. Bakalım kanal bu dizi için nasıl aksiyon alacak? Hercai 48. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 20 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de ATV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 48. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Füsun Aslanbey'in gelişi ve Miran'ın öz babasının Hazar olduğunu açıklaması; hem Aslanbeyler'in hem de Şadoğulları'nın hayatında bir bomba etkisi yarattacak. Miran, Hazar'ın babası olduğu gerçeğini kabullenemezken Şadoğlu'nda da bu konuda çatlak sesler çıkmaya devam edecek. Ancak Reyyan her zamanki gibi Miran'ın yanında olup desteğini esirgemeyecek. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla eteğindeki bütün taşları döktüğü zannedilen Azize Aslanbey kaybedecek bir şeyi olmadığı için artık daha tehlikeli ve ne olursa olsun Nasuh Şadoğlu'nun zamanında kendisine yaptıklarının hesabını soracak.. Ancak Azize kendi intikamının peşinde koşarken burnunun dibinde yaşanan olayların farkına varmaz. Aslan'ın en yakın dostuyla bile paylaşmadığı gizli planlarının büyük bir trajediye sebep olması an meselesi olacak.. Miran hayatını allak bullak eden gerçeklerle yüzleşmeye çalışırken bu trajediye engel olabilecek mi? Yoksa Aslan her iki aileyi derinden sarsacak bir acı bırakıp çekip gidecek mi? Miran bir yandan hayatını sarsan sırrın getirdikleriyle mücadele ederken bir yandan da sevdiklerini korumak için Aslan'ın planlarına engel olmaya çalışır.

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.