Hünkar'ın katili bulundu! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı

Dizi perşembe akşamları zirveyi kimseye bırakmıyor. Dizi yeni oyuncularla ve farklı bir boyut kazandı. Dizi bitiyor mu derken küllerinden doğdu..

Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 83. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hünkar Yaman adına yapılacak yaz kampı inşaatından çıkan paralar kepçenin ucundan savrulunca, herkes şaşkınlıktan dona kalmıştır! Rüyaları gerçek olan Gaffur, cebini doldurmaya çalışırken, arazileri kontrole giden Behice kendini ortaya atarak paraları toplamaya kalkmıştır!

Behice, bu paranın Yılmaz'ın paraları olduğundan emin! Ancak onu kimse dinlemez!

Para için tutanak tutulurken, Behice uzaklaştırılacaktır! Elbette Behice paranın peşini bırakmaz. Soluğu konakta alacak! Ancak, işler Behice için tamamen tersine döner. Attığı her adımda, etrafındaki çember daraldığı gibi, Müjgan ile de arası açılır!

Geceyi birlikte geçiren Ümit ve Demir'in adeta karınlarında kelebekler uçar! Ancak arazide bulunan para ve ofise bırakılan mektup, Züleyha ve Demir'in ortak gündemidir. Demir, Züleyha'nın soyadlarının itibarını koruma çabasından etkilenir ama aklı da Ümit'e gider..

GAFFUR İLE DEMİR'İN ARASINA DA YİNE BEHİCE GİRİYOR

Henüz kimsenin Gülten ve Çetin'in küçük konaktan taşındığından haberi olmaz. Behice ise gelip yerleşir. Ama elbette, sakin sakin oturmak ona göre değil! Hırsını çalışanlardan almaya kalktığında ortalık karışacak! Üstüne Gaffur'u tehdit ederek işlerini yaptırmaya kalktığında Demir ile Gaffur arasında büyük bir tartışma yaşanır. Demir bir kez daha Gaffur'un üzerini çizer!

FİKRET DE MÜJGAN İLE ÜMİT'İN ARASINDA KALACAK

Fikret, bir kez daha Fekeli ile yüzleşmek durumunda kalacak. Fekeli, onun Yılmaz'ın intikamını almak için Adnan Yaman'ın mezarını kırdığına inanır. Ancak Fikret yine başka bir şey söylememektedir. Ümit ile kurdukları oyun ile meşguldür ama aklı da Müjgan'da kalmıştır. Birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da Fekeli de durumu fark eder.

HÜNKAR'IN KATİLİ ORTAYA ÇIKIYOR!

Züleyha'nın İstanbul'dan davet ettiği polis dostu araştırmasını derinleştirir ve yeni ipuçlarını ulaşmıştır. Kimsenin haberi yoktur ama Behice'nin etrafındaki çember daralır! Üstelik bir görgü tanığı da ortaya çıkacaktır..

Bu yazı 11 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.