Kalk Gidelim 130. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi izleyiciyi güldürmeye devam ediyor. Ailenizle izleyebileceğiniz eğlenceli bir komedi dizisi. Dizi belli bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Kalk Gidelim 130. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Kasım 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 130. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Seyfettin’in fendi İsmail’i yendi; ama İsmail inadından vaz geçmedi. Ahırın mührünün gerçek mi sahte mi olduğunu öğrenmek isteyecek. Bu sürede de Seyfettin’ in ahırına adeta kamp kuracak. Seyfettin Kelle İsmail’i kaçırmanın yollarını ararlar ama adam çok inatçı çıkar. İmdada Yasemin yetişecek. Samim, Yasemin’ i arayıp yardım isteyecek. Yasemin işbirliğine girip babasını ahırdan eve getirmeyi başaracak. İsmail eve geldiğinde bunun bir oyun olduğunu anlayacak. Kızı tarafından ilk defa ihanete uğrar. Bu durumun Yasemin’ in Samim’ e aşkından kaynaklandığını düşünür ve Yasemin’e ev hapsine alır.

 Sevda’nın aklı yerine gelmiştir ama aklı gidik Sevda mı daha makbuldür, aklı yerinde Sevda mı; Orada bir soru işareti vardır herkes için!

Duru’ nun hamile olduğunu öğrenen Nurcan, kendisini de hamile gibi zannetmeye başlayacak. Bu durum Yıldız’ın dikkatini çekince Yıldız, Nurcan’ı da hamile zannedecek ve bütün köye yayacak Sadık, torunu ile çocuğu aynı anda olacağı için Mumu’ ya köy geleneğine göre meydanda davul zurna çaldıracak.

Şakir ve Dudu, Ercan’ın gizli planlarıyla pastane köşelerinde şirket kurup çiçekçi açma işiyle meşguller. Üstelik o gün Dudu’nun sık sık sancıları tutmaya başlar. Şirketin kuruluşu aşamasında Meryem’in gizlice Ercan’ ı takip etmesi büyük bir felakete sebebiyet verecek. Koca gün oradan oraya koşturup yorulan Dudu’nun sancıları iyice artacak. Eve geldiklerinde Perihan’ın mobilya sürpriziyle karşılaşacaklar.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 26 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.