Kuruluş Osman 36. bölüm canlı izle

Tarih kokan bir dizi. Muhteşem oyunculuklar, prodüksüyon aksiyon macera her şey tamam. Dizi geniş bir izleyici kitlesine de ulaştı. Ama bana sorarsanız ne olursa olsun hiç bir tarihi dizi Muhteşem Yüzyıl gibi olamıyor. Halit Ergenç ve Muhteşem süleyman rolü , Hürrem Sultan... o dizi bir başkaydı sanırım hep öyle de kalacak. Kuruluş Osman da başarılı bir dizi ve her hafta heyecanla merakla izlenmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 36. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 36. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar'ı Kulucahisar Kalesi'nden kurnaz bir planla kurtaran Osman Bey, Bala Hatun'un kendisine yeni bir eş bulması yönündeki tavsiyesinin ardından Targun Hatun'u eş olarak alacağını ilan edecek. Osman Bey tarafından küçük düşürülmenin acısını Flatyos'tan çıkaran Nikola, Yavlak Arslan'dan gelen buluşma teklifini lehine çevirmenin yollarını arayacak. Nikola ile barışması için yapılan teklife, hedefine Kulucahisar'ı koyan Osman Bey'in hamlesi çok farklı olacak. Osman Bey, Targun Hatun'la evlenecek midir? Kulucahisar Kalesi geri alınabilecek midir? Nikola kendisini hayal kırıklığına uğratan Flatyos'a hangi görevi verecektir? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilir mi? Bamsı Bey, Cerkutay'dan öğrendikleriyle ne yapacaktır? Osman Bey'in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacaktır?

Bu yazı 02 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.