Kuruluş Osman 39. bölüm canlı izle

300 dönümlük bir plato üzerinde çekilen Kuruluş Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva'da çekilmektedir. Dev platolarda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler tek tek inşa edilmiştir. Kuruluş Osman'ın çekim yerinde kullanılan atlar için ise ayrı bir bölüm yer almaktadır. Dizi ilgiyle izlenmektedir. Kuruluş Osman 39. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 23 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 39. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hasta yatağından kalkarak herkesi şaşırtan Ertuğrul Bey, topladığı toyla Osman Bey ve Savcı Bey arasındaki çatışmaya son verir; kendisinden sonra kimin bey olacağına karar vermek üzere Aksakallılar'la bir araya gelecektir. Targun Hatun, Nikola'nın Kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey'e anlatır; Osman Bey, Nikola'ya karşı zekice bir oyun planlar. Vasiyetini hazırlayan Ertuğrul Bey'in ölümü Kayı Obası'nda büyük bir acıya sebep olacaktır. Kayı Obası beyini gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlarken; yeni beyin kim olacağı sorusu herkesin aklındaki tek sorudur. Kayı Obası'nın yeni beyi kim olacaktır? Ertuğrul Bey'in ölümü uçtaki dengeleri nasıl değiştirecektir? Osman Bey, Nikola'ya karşı kurduğu oyunda başarılı olabilecek midir? Savcı Bey, beylik için nasıl bir hamle yapacaktır? Dündar Bey, beylik için adının geçmeyişi üzerine Hazal Hatun'la birlikte nasıl bir plan kuracaktır?

Bu yazı 23 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.