Maraşlı 17. bölüm canlı izle

ATV

Alina ve Burak ikilisi son dönemde sosyal medyada en çok konuşulan oyuncular oldu. İkiliyi birbirine yakıştıran fanlar, çifte olan hayranlıklarını sosyal medyada yakarıyorlar.

Mahur ve Celal karakterleri milyonlarca ileti alarak geçen hafta en beğenilen dizi çifti olarak seçilmişti.  Ancak sosyal medya desteğine rağmen dizinin reytinglerinin de iyi gitmediği ve bir düşüş trendi içinde olduğu da bir gerçek.

Maraşlı 17. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, canlı, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 17. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hilal, Necati'yi vuracak. Maraşlı, can çekişmekte olan Necati'yi, Mahur'a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlayacak. Baygın olan Mahur'u, Maraşlı nasıl kurtaracak?

İlhan'dan, babasını Necati'nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılacak. Necati hastanede. Savaş, Necati'yi bulur ve ondan hesap soracaktır. Necati'nin, Mahur'a olan zaafını bilen Savaş, Mahur'un canını almaya geldiğini söyleyecek. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemeyecek. Savaş'ın, Mahur'la ilgili planı ne? Necati, Savaş'a gerçekleri anlatacak mı?

Mahur; Maraşlı'nın, Necati'yi vurduğuna inanmasa da şüphelenecek. Necati'nin nasıl vurulduğunu Mahur'a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur'a anlatmaya karar verecek. Maraşlı, büyük kararını uygulayabilecek mi?

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 10 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.