Masumlar Apartmanı 16. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi bir fenomen haline geldi. Safiye ve Gülben karakterleri herkesin gönlüne taht kurdu. Dizi Salı akşamları reytinglerdeki yerini kimseye kaptırmıyor. Masumlar Apartmanı 16. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 29 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de trt 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 16. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı yaşamaktadır. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsacaktır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalar. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olacaktır.

Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst edecektir. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterecektir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alacaklar..

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 29 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.