Masumlar Apartmanı 25. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizinin başrol oyuncusu Ezgi Mola'nın diziden ayrılacağı konuşulmuştu. Yakında dizide ayrılıklar yaşanacak gibi duruyor. Ama ne olursa olsun dizi reytinlerde zirveyi kimseye bırakmıyor.

Masumlar Apartmanı 25. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 25. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olmuştur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyüktür ve kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşık ve zordur.

Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuştur. Perişan halde İnci’nin kararını beklemektedir. Neriman’ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürecektir. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye’nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştıracak, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olacaktır. Gülben ise Esat’ın çay daveti için aşırı heyecanlıdır. Safiye’ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapmalıdır. Gamze, Neriman’ın da yardımıyla Ege’nin babası Haluk’la tanışmaya gelecek. Heyecanla geldiği evde hem Gamze’yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz karşılayacak. İnci, Han’la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini açıklayacak. Bu şart, Han’ı hiç beklemediği yerden vuracak.. İnci'nin şartı işleri hepten çığrından çıkaracak..

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 09 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.