Masumlar Apartmanı 32. bölüm canlı izle

TRT 1

Salı akşamlarının heyecanla beklenen dizisi Masumlar Apartmanı’nda yeni bölüm yine milyonları ekrana kitleyecek. Hikmet’in yaptığı bir şey Han’ı çileden çıkartacak ve radikal bir karar almasına neden olacaktır. Dizide ayrıca Esat’ın Gülben’i yanaklarından öpmesi de izleyicileri mutluluğa boğacak.

Masumlar Apartmanı 32. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 32. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkacaktır. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine gidecekler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapacaktır.

Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açacaktır. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanacaktır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirecektir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyleyecektir. Ancak bir şartı vardır.

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 04 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.