Masumlar Apartmanı 9. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT 1'de Salı akşamları ekrana gelen Masumlar Apartmanı ilgiyle ve beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Başrollerde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Ezgi Dizdar gibi oyuncular yer alıyor. Dizi senaryosu ve oyunculuk performansıyla izleyiciden tam not alıyor. Diziyi sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 9. bölümde neler olacak?

Han’ın kız isteme sürpriziyle Memduh ve İnci büyük şok yaşayacaktır. Memduh ve İnci’nin arası yine bozulacak. Ege evlendiklerini açıklamak yerine İnci ve Han’ın böyle bir ‘oyuna’ başvurmasına tepki gösterecek. Okulda da sinirini Neriman’dan çıkaracak. Han’ın attığı büyük adım Derenoğlu ailesine de yansıyacaktır. Gülben Esat’a olan aşkı için harekete geçecektir. Önündeki en büyük engel ise tabiki Safiye olur.
 Uygar’ın yine başlarına bela açacağını düşünen Han, bu kez çok daha sert bir tepki verecektir. Bunun sonucunda ise Esra, Han’ın karanlık tarafıyla tanışacaktır. Ege, Han’ın parasıyla okumamaya karar verir ve sonuçlarını düşünmeden yaptığı plan başına dert açar. Gülben’in Esat için kurduğu hayallerin üzerine Safiye kabus gibi çökecektir. İki kardeş arasında ilk defa kılıçlar karşılıklı çekilecek! Han İnci’yle aralarında olan gerilimin daha fazla uzamasını istemeyecektir. Kendini kısmen de olsa İnci’ye açmaya karar verdiği noktada   işler planladığı gibi gitmez... Masumlar Apartmanı canlı izle. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 9. bölüm full hd izle

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 10 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.