Mucize Doktor 40. bölüm canlı izle

Fox

Ali Vefa'nın normal insan olma çabası onu gitikçe dibe mi çekiyor? Nazlı'ya olan aşkı yüzünden Ali Vefa menegenede sıkışmış gibi hissediyor kendisini. Doktor Ali Vefa herkes gibi olmayı başarabilecek mi? Herkes gibi olmak isterken kendisine özel yeteneklerini mi kaybedecek? Mucize Doktor 40. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 2 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 40. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Aşk acısı çeken Nazlı, Ali’nin yeni bir eve taşındığını ve kendini tamamen vakalara verdiğini öğrenecek ve unutulduğunu hissedecektir.Bu sırada Ali’nin bambaşka bir derdi vardır; o da tuhaf, yeni komşusu Ezo’dur ve Ali ondan son derece rahatsız olmaktadır. Diğer tarafta yeni cerrahi şefi Ferda ve Ferman kendilerini tekrar bir cerrahi düellonun ortasında bulacaklardır.. Bir vakanın Tanju’nun eski bir hastası olması işleri iyice karıştıracak. Zaman süratle daralırken Nazlı, Ali’ye Ferman da Tanju’ya karşı doldukça dolacak. Sonunda beklenen yüzleşmeler gerçekleşecek. Ama bunların herkes için beklenmeyen sonuçları olacak..

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 03 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.