Mucize Doktor 54. bölüm canlı izle

Fox

Dizinin reytingleri son dönemlerde ciddi bir düşüş yaşamıştı. Çünkü izleyiciler aşk olaylarından çok sıkılmıştı. Dizideki insan hikayeleri, hasta hikayeleri arka planda kalınca izleyici yön değiştirdi. Gerçekten de aşk olayları ciddi anlamda sıkmaya başlamıştı. Allahtan senaristler durumu farkettti ve hızlı bir dönüşüm yaşandı. İnsan hikayelerine sıradışı hastalık ve tedavilerine yapılan dönüş aşk meşk olaylarının arka planda kalması bakalım eski başarıyı yakalamada bir çare olacak mı?

Mucize Doktor 54. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 18 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 54. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hastane çok yoğundur. Adil Erinç Fonu ve acilden vakalar birbiri ardına gelirken kimsenin Nazlı’nın uğradığı saldırının şokunu atma fırsatı olmamıştır.

Hepsinin üstüne Vuslat’ın çok eski bir arkadaşının da hastalanması işleri içinden çıkılmaz hale getirecektir. Şiddete meyilli bir hasta Nazlı’ya kafayı takmıştır.

Vuslat arkadaşını kurtarabilmek için bütün hastaneyi ayağa kaldıracaktır. Ama o, Vuslat için sadece eski bir arkadaş mı? Umutsuz bir vaka için bu kadar çaba neden?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 18 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.