Netflix, Bir Başkadır dizisi ilk fragmanı yayınlandı!

Netflix Bir Başkadır dizisi ilk fragmanı yayınlandı! Berkun Oya’nın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Tülin Özen gibi oyuncular yer alıyor.

Geçtiğimiz ayın sonunda düzenlediği etkinlikle, Türkiye’de hayata geçirdiği orijinal yapımların sayısını hızla artırmaya devam edeceğini gösteren Netflix, bir yandan bu etkinlikte tanıttığı projeler için çalışmalarını sürdürüyor diğer yandan daha önce duyurulan Türkiye çıkışlı yapımlarını izleyicilerine sunmak için hummalı bir çalışma içerisinde.  Önümüzdeki dönemde Netflix’te ekrana gelecek bu Türkiye yapımı diziler arasında Berkun Oya‘nın yaratıcısı olduğu Bir Başkadır dizisi de yer alıyor.

Masum dizisinin yaratıcısı olan, aynı zamanda Netflix’in kısa süre önce haklarını aldığı Taylan Biraderler imzalı Azizler filminin de senaryosunu kaleme alan Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Bir Başkadır için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix'ten ilk fragman geldi.Yayınlanan bu fragmanla birlikte dizinin ekrana geleceği tarih de netlik kazanmış oldu. Bir Başkadır, 12 Kasım’da Netflix’te başlayacak..

Bir Başkadır fragman izle..

Bu yazı 04 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.