Payitaht "Abdülhamid" 128.Bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dönemin önemli olaylarını, gerçekleri yansıtan dizi sezonda yayında olan tarih temalı dizilerin gerisinde kalıyor. Payitaht "Abdülhamid" 128.Bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de full, tek parça , kesintisiz ve raklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 128. bölüm fragmanını sizler için özetledik ;

Sultan Abdülhamid devlete sadık ailelerin ölümündeki perde arkasını öğrenmeye çalışmaktadır. Manyas için çember artık daralır. Manyas, sultanın üzerine gelmesinden endişe eder. Tüm bunlar yaşanırken Abdülhamid tespit ettiği telefon üzerinden bir sürprizle karşılaşacak. Eşref Aziz artık yeni düşmanı ile karşı karşıya gelmiştir.. İntikam için Payitaht’a gelen düşmanının yöntemleri bugüne kadar karşılaştıklarından farklı olacaktır. Söğütlü, Nadir ve Asaf’ı kurtarmak için çaba sarf edecek olan Eşref Aziz’i pek çok zorluk bekler.

 Bidar hayatındaki en değerli varlığı, hünkarı hayal kırıklığına uğratır. Yaptığı hatanın telafisi olmadığını da bilir. Cezasını kendi verecektir. Naime ne kadar çabalasa da annesini verdiğini karardan döndüremeyecektir. Bidar haremde taşları yerinden oynatacak, Abdülhamid’in saadeti için kimsenin aklına gelmeyen bir şey yapacak.

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 04 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.