Sadakatsiz 20. yeni bölüm canlı izle

Kanal D

Sadakatsiz dizisi Kanalın başarılı yapımları arasında. Yakın zamanda dizi oyuncularından birinin vedası olacak. Selçuk karakterine hayat veren Emir Tarık Tekin, geçmişinde yaşadıklarının etkisiyle sıkışıp kalmıştır. Selçuk, Haluk’un oğlu olduğunu öğrendi. Selçuk, bunalıma girdi gerçekleri kabullenmek kolay değil..

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, köşe yazısında Selçuk karakterinin hikayeye veda edeceğini açıkladı;

“Bunalımda… Haluk’un oğlu olduğu ortaya çıkan Selçuk (Taro Emir Tekin) bugüne kadar yaptıklarının hesabının altında eziliyor. Annesinin varlığı daha da dibe götürüyor onu. Duyumlar ve bilgiler Selçuk’un diziye veda edeceği yönünde.”

Sadakatsiz 20. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 20. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Asya’nın Sinan’la yakınlaşmasını kaldıramayan Volkan, Derin’in de evi terk etmesi ile iyice köşeye sıkışır ve yalnız kalır. Hicran ve Haluk’un beklenmedik buluşması büyük bir krizi tetikleyecek, Gönül hem kendisi hem kızı için boş durmayacaktır. Derin’e kendini affettirmek için çabalayan Volkan, bir yandan da Sinan’ı Asya'dan uzaklaştırmaya çalışacak. Vakfa gelen sürpriz ziyaretçi gündeme bomba gibi düşer, Derin'in mağazasının açılışında olanlar dengeleri bir kez daha alt üst edecek.. Yeni bölüm yine heyecan dolu sakın kaçırmayın.

,

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 03 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.