Sefirin Kızı 28. bölüm canlı izle

Star TV

Sancar ve Nare'nin aşkı izleyici tarafından çok beğenildi. Yıllar sonra Nare Sancar'ın çocğu ile çıkar gelir.. Ve olaylar burada başlar. Kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Nare ve Sancar tam kavuştu, kavuşacak derken sular asla durulmayacaktır. Sefirin Kızı 28. bölüm canlı izle sayfamızdan dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi, 16 Kasım 2020 akşam saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklamayı unutmayın.

Dizinin 28. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Bir çok zorluğu geride bırakan Sancar ve Nare, akşamları kızlarıyla çizgi film seyrettikleri, markete gittikleri, evde yemek yaptıkları bir yaşamın hayalini kurmaktadırlar. Artık destan değil normal bir hayat yaşamak isterler.

Ama Akın’ın cesedi, buna izin vermeyecektir. Hem Gediz, hem Sahra, hem Güven, hem Kahraman bu cesedin peşine düşer. Geçmiş yaşamlarından bir ölü, Sancar ve Nare’nin yeni ve mutlu bir hayat kurmasına mani mi olacak?
Elvan, konağı ve Yahya’yı terkeder ve kimsesizliğiyle yüzleşmeye karar verecek. Nare, bu yüzleşmede onu bir an bile yalnız bırakmaz. Başka bir kimsesiz kız olan Sahra ise onlara huzur vermeyecektir.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun başrolleri paylaştığı dizide, Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat gibi isimler eşlik ediyor.

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 16 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.