Sol Yanım final mi yapacak?

Star TV

Dizi sezona kötü başladı. Bir türlü beklediği izlenme oranlarına ulaşamadı. Hal böyle olunca da dizinin akıbeti belli oldu. Dizinin Şubat 2021 yani bu ay içerisinde final yapması bekleniyor.

Sol Yanım 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selim, kendini Serra’ya affettirmeyi başarabilecek mi? Serra ve Selim’in ilişkisi bitme noktasına gelecek? Nilgün hesap sormak için İhsan’ın yanına gittiğinde ne olacak? Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı ortaya mı çıkaracak? Burak yaptıklarından pişman mı? Nilgün’ün kapısını çalan gizemli kişi kimdir?

Kutlusay Malikanesi’nde geçen zor gecenin ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular sorması Serra’yı çok üzer. Selim, Nazlım’la konuşup gerçeği öğrenince Ali’den hesap soracak ve Asena’nın yaptıklarını anlatmasını isteyecek. Nilgün ise kızına hırsız iması yapılmasından son derece rahatsız olur. İhsan’la konuşmak için ofise gider.

Burak’ın babası, sunduğu maddi imkanları kesince Burak parasızlıkla karşı karşıya kalacak. Burak durumunu herkesten saklar ve Serra, Burak’ın babası ile konuşmasına kulak misafiri olacaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 03 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.