Son Yaz 12. bölüm canlı izle

Fox

Son Yaz dizisi izleyici tarafından çok beğenildi. Zaten bu reytinglere de yansıyor. İzleyici diziyi soluksuz takip ediyor. Reytingler bu şekilde devam eder ve ciddi biz düşüş yaşanmazsa dizinin 2. sezonu Eylül ayında izleyici ile buluşacak. Yani dizi 2. sezonu garantiledi. 

Son Yaz 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 19 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selim, kendisine teslim olan Akgün’ün aslında kendisini kurtarmak için böyle bir yola girdiğini öğrenecek. Aleyhindeki kanıtlar yüzünden Akgün’ün hapse gireceği kesindir ve etrafta onun katil olduğu haberleri yayılmıştır. Selim ani bir kararla, Akgün’ü polise vermekten vazgeçer ve bu süreçte Akgün’ü geçici olarak evinde saklayacak, gerçek katili adalete teslim edecek.

Bu defa Selim’in de kariyeri büyük tehlike altındadır ve Akgün, kimsenin onun burada saklandığını öğrenmesine izin vermez Öte yandan Yağmur’un, Akgün’ün hemen karşı evde saklandığının farkına varması ise sadece birkaç saatini alacaktır.

Adalet Sitesi sakinleri ise çok yakın bir zamana kadar beraber yaşadıkları bu çocuğun kim olduğunu öğrenince şoke olurlar ve tepki gösterirler ancak Selim, ona yöneltilen eleştirileri durmazdan gelir. Canan ise insanları sakinleştirmeye çalışırken, acımasız eleştirilerin hedefi haline gelecektir.

Selim, katili ortaya çıkaracak bir yol ararken, Emniyete yapılan isimsiz bir ihbar, Selim’in polis tarafından aranan bir şüpheliyi evinde sakladığını bildirince Akgün’ün bulunduğu yerden kaçması gerekecektir. Akgün’ün kaçışına hiç ummadığı biri yardımcı olacak, Akgün bundan sonraki hayatının sürekli saklanarak geçeceği gerçeğiyle yüzleşecektir. 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 19 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.