Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm canlı izle

TRT 1

Melikşah’ın ezeli düşmanı geldi...Başarılı oyuncu Ogün Kaptanoğlu, Turanşah karakteriyle gerilimi artıracak TRT 1’de pazartesi akşamlarına damga vuran ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun kadrosu büyümeye devam etmekte. Büyük sırrın açığa çıkmasıyla tansiyonun yükseldiği dizinin yeni bölümde diziye Ogün Kaptanoğlu dahil olacak. Kaptanoğlu, Melikşah’la düşman olan amcaoğlu Turanşah karakteriyle ekranda olacak.

Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de trt 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 28. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hasan Sabbah ve Batıniler, Başulu’yu tuzağa düşürüp onu kaçırmışlar, öte yandan büyük bir kumpas kurup Şelemzar’ı ele geçirmeyi başarmışlardır. Diğer taraftan Sencer, Başulu’nun kaçırıldığını ve Livya’nın yaralanmasına sebep olan kişinin Efruz olduğunu ve Efruz’un Sabbah’a çalışan kıdemli bir Batıni olduğunu öğrenmiştir. Başulu’yu Batınilerin kaçırdığını anlayan Sencer, Efruz’u yakalamak için Şelemzar Darüşşifası’na doğru yola koyulmuştur.

Melikşah, kısa bir süre sonra Sencerlerin gizli yürüttükleri bu harekâtı öğrenmiş ve Nizar’ın Hilati’ni vererek; Sencerlerden gizli olarak Sabbah’a bir tuzak kurmuş ve sırrın aşikâr olma vetiresini bu şekilde başlatmıştır.

Melikşah’ın kurduğu tuzağın neticesinde Sabbah hem hilatten hem de Başulu’dan olmuştur. Çünkü Melikşah, Başulu’yu Şelemzar’dan kaçırtmayı başarmıştır. Sencer, Nizamülmülk, Tapar ve Melikşah saraya dönmüşlerdir.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 12 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.