Uyanış: Büyük Selçuklu 7. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT 1'de ekrana gelen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi dönemin öne çıkan olaylarını, Türklere Anadolu kapılarının açılışını anlatan dizi pazartesi akşamları 20:00'de ekrana geliyor.Bu akşam ekrana gelecek olan 7. bölümde neler olacak?  Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uyanış: Büyük Selçuklu 7. bölümde neler olacak?

Batınilerin kirli yüzünü aşikâr eden Sencer, Melikşah’a verdiği sözü üzerine, Batınilerin kutsal emanetlerini ele geçirmiş, Behram’ı da esir almayı başarmıştır.. Fakat beklenmedik bir hadise gerçekleşir, Yorgos’un tuzağına düşer. Yorgos, kardeşinin intikamını almak için Sencer’e ağır yaralar verip onu bulundukları uçurumdan aşağı atmıştır. Selçuklu askerlerinin ve Kınık Obası alplarının dört bir koldan aradığı, ölümle pençeleşmekte olan Sencer bulunabilecek mi?

Öte yandan ağabeyini kurtarmak için harekete geçen Elçin, Terken’in oyununa gelir, ağabeyini bulmayı umduğu yerde kendisini Melikşah’ın beklediğini görüp hayal kırıklığına uğrar.. Elçin’in ihanetine öfkelenen Melikşah, Elçin’e nasıl bir ceza verir?

Elçin’in asıl niyetini ifşa edip Melikşah’tan takdir bekleyen Terken’i nasıl bir sürpriz bekler?

Bu sırada Gazali’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için Hayyam’ın evini yakan Hasan Sabbah’ın ardında bıraktığı ipucu Nizamülmülk’ün eline geçecektir. Nizamülmülk, ipucunu takip ederek Hasan Sabbah’ın ihanetini ayyuka çıkartabilecek mi?

Bunun yanı sıra Nizamülmülk, Sencer’in kayıp haberini aldığında yüreğine mühürlediği sırrını Melikşah’a açıklamak zorunda mı kalacak? Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden  canlı olarak izleyebilirsiniz.

Uyanış: Büyük Selçuklu 7. bölüm fragmanı izle

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.