Zümrüdüanka 18. bölüm canlı izle

Fox

Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın paylaştığı, “Zümrüdüanka” dizisi imkansız bir aşkın hikayesini anlatıyor. Dizi Cumartesi akşamları Fox Tv'de ekrana geliyor. Dizinin çekimleri Kapadokya'da yapılıyor. Kapadokyanın büyülü atmosferi ve Zümrüdüanka'nın aşk hikayesi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka 18. bölümde neler olacak?

Zümrüt ve Serhat’ın evlenme kararı, Azimet’in sonunu düşünmeden hareket etmesine sebep olacaktır. Serhat ve Azimet, kopma noktasına gelir.
Serhat ve Zümrüt, herkese ve her şeye rağmen sonunda evleneceklerdir. Bunca badireden sonra, sadece mutlu olmak için birbirlerine söz vereceklerdir. Ancak Abbas, Meliha üzerinden kurduğu planı devreye sokar.

Suhandan, Hamit’in oğluna kendini kabul ettiremiyor. Suhandan bunun üzüntüsünü yaşarken, onu daha kötü günlerin beklediğinden haberi yoktur.

Meliha, büyük bir tehlikededir. Başı derttedir. Bunu herkesten saklamaya çalışsa da Zümrüt ve Serhat, Meliha’nın başına geleni öğreneceklerdir. Serhat, Abbas’ı bulup, hesap sormak için her yerde onu aramaya başlar. Abbas da Serhat’tan kaçarken, çok yanlış birine sığınacak.. Serhat, adaleti sağlamaya çalışırken, yine en yakınları tarafından sınanır. Meliha bu durumu atlatabilecek mi? Zümrüt ve Serhat'ın mutlulukları yine yarım mı kalacak? Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka 18. bölüm fragmanı izle

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 07 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.