Zümrüdüanka 20. bölüm canlı izle

Fox

Zümrüt ve Serhat'ın aşkı hiç bir zaman kolay olmadı, bundan sonra olacağa da benzemiyor. Dizinin biteceği ile ilgili de çok fazla söylenti ortaya atılmıştı. Yapımcı her ne kadar dizi devam ediyor, bu söylemler gerçeği yansıtmıyor dese de dizi yeni sezonda da reytinglerde sıralamaya giremedi. Bakalım dizi nereye kadar gidebilecek? Zümrüdüanka 20. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 25 Kasım 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de fox Tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 20. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Azimet ve Deniz’in birlikte attıkları ilk adım Serhat ve Zümrüt'ün arasındaki ilişkiyi etkilemeye başlar. Serhat daha dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünür. Zümrüt’ün bazı duyguları değişmeye başlayacaktır.

 Suhandan da Zümrüt'ten farklı olmayacaktır. Hamit ile yaşadıkları ve aralarına giren mesafe Suhandan’ı kötü etkileyecek. Demirkan Konağı’na dönmek istemeyen Suhandan’ın kafası hiç beklemediği bir konukla yaptığı konuşmadan sonra karışmaya başlar.

Hamit ise babası ve Canan'ın aksi yönde telkinlerine rağmen Suhandan'dan vazgeçmeme konusunda karar verir. Suhandan'ı görmek istediğinde ise karşısına hiç beklenmedik biri çıkacak. Kendini yeniden Demirkan ailesine kabul ettirmeye çalışan Abbas ve Hamit'in karşılaşması bir daha asla düzelmeyecek, asla geri dönülemeyecek bir sonuç yaratacak.

 Bu olaydan sonra Demirkan ve Özgüç konaklarında hiçbir şey eskisi gibi sakin olmayacak, iki aile büyük bir savaşa girecek..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.