Akrep 13. yeni bölüm canlı izle

Star TV

Akrep dizisi Star TV'nin sevilen dizilerinden. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk yer almakta. Dizinin reytinglerinden son dönemde ciddi bir düşüş olmasına rağmen kanal ve yapımcı dizinin devam etmesi yönünden karar aldılar. Bakalım Akrep dizisi sabırla beklenen reyting seviyelerine ulaşabilecek mi?

Akrep 13. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek içi  aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 13. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi evde herkesi rahatsız eder ve tepkilere neden olur. Özellikle Duru, annesinin katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemez ve Perihan’la kavga eder. Perihan'dan bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoka sokar..

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunacaktır. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olacak ve Ferda’nın durumuna üzülecektir Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affedemez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde ise büyük şok yaşar.

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı olduğu Ahmet’le karşı karşıya gelir.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 04 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.