Mert Kılıç, Aslıhan Güner'i çok özledi!

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Mert Kılıç dizi çekimleri nedeniyle Ordu'da bulunan eşi Aslıhan Güner'i özlediğini açıkladı.. Mert Kılıç, "Alışmak zor geliyor ama insan sevince her şeye katlanıyor. Bizim için değişen bir şey olmadı. Halen ilk günkü gibi birbirimize aşığız” dedi.

"Kuzey Yıldızı İlk Aşk" dizisinin başrollerinden Aslıhan Güner'in meslektaş eşi Mert Kılıç, çekimler nedeniyle Ordu'da bulunan Güner'i özlediğini söyledi.

City’s Nişantaşı’nda görüntülenen Mert Kılıç, "Alışmak zor geliyor ama insan sevince her şeye katlanıyor. Bizim için değişen bir şey olmadı. Halen ilk günkü gibi birbirimize aşığız” diyerek mutluluklarında bir azalma olmadığını paylaştı.

Aslıhan Güner, ‘Şefkat Tepe’ dizisinde tanıştıp evlendiği ‘Serdar Yüzbaşı’ karakterini canlandıran rol arkadaşı ile Mert Kılıç ile senaryo uyarınca 3 kez ‘evlenme süreci’ yaşadıkları halde filmde bunun gerçekleşmediğini anlatmıştı.

Aslıha Güner “Dizideki birinci nikah masasına; oturduğumuzda teröristler geliyor, düğünü basıyor, düğün iptal oluyordu. İkincisinde köylülerden biri hain çıkıyor; Askerlere yine saldırmak istiyor, düğün yine karışıyordu. Üçüncüsünde en son beni seven bir terör komutanı var o geliyor beni vuruyor ve yine düğün gerçekleşmiyor. Bu hikayenin içerisinde inanılmaz bir aksiyon ve sürekli çatışma, silah, terör, asker vardı. Dizide düğünüm 3 kez böyle yarıda kaldı. Dizide ‘ölünce’ diziden ayrılmak zorunda kaldım. Daha sonra gerçek hayatta nikah masasına oturduk. Gerçekten evlenirken durumu anlayamadık. Arabaya bindik ‘Evleniyor muyuz?’ veya ‘Çekime mi gidiyoruz’ gibi durumu anlayamadık. Yemin ediyorum; Ben bir oyuncuyum ve sanki mizansen kurulmuş. Düğün fotoğrafı çekiliyor, nikah, düğün yerine geldik, davetliler, geliyor, gelinliği giydim, halen anlamıyorum. Gelinliği daha önce giyinmiş, Mert’i de damatlıkla görmüşüm. Dizinin etkisinden çıkamadım. Nikah masasına oturduğumda ‘Kendime geldim’ yani. Dizinin dezavantajı oldu o anlamda.” şeklinde bir açıklama yhapmıştı.

 

Bu yazı 03 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.