Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanı şok yarattı!

Dizi yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Ancak dizi ilk bölümde beklenen reytinge ulaşamadı. Dizi hem AB'de hem Total'de aynı gün yayınlanan Çukur, Yasak Elma gibi dizileri yakalayamadı. Önümüzdeki günler bu durum değişecek mi göreceğiz?

Maraşlı 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emin olmuştur. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir artık. Bu nedenle Mahur'u koruma görevine geri dönecektir. Maraşlı'nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adım ne olacak?

Mahur'un suikast girişimden haberi olmaz. Savaş'ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı'nın dönüşüne karşı çıkacaktır. Mahur'un bir planı var ve Maraşlı'yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışacak. Mahur bu planında başarılı olacak mıdır?

Firuzan, Sedef Hanım'dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirecektir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanacaktır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur'un yanında sadece Maraşlı vardır. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacaktır.

Savaş; Aziz Bey'e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur'un öldürüleceğini söylemiştir. Maraşlı, Savaş ve Aziz'in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecek.

Bu yazı 18 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.