Alev Alev 17. yeni bölüm canlı izle

Show TV

Alev Alev'in son döndemde reytingleri düşüşte. Reytinglerin yükselmesi için dizide ne tür dokunuşlar olacak merak konusu.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın , senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizide;  Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay rol alıyor.

Alev Alev 17. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 17. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ömer ve Ozan duygu dolu anlar yaşıyor.. Ozan, dükkanını sattığı için Ömer’e kızar. Ömer ise Ozan’ın hapse girmemesi için dükkanını sattığını söylerken, bu hareketiyle aralarındaki dostluk bağının ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.İzleyici duygusal anlar yaşayacak..

Güneş’in geçici velayetinin Cemre’ye verilmesiyle birlikte, Yedikule’de bayram havası vardır.. Çelebi’nin karşısında olan herkes mutlu bir şekilde omuz omuza yaşamaktadırlar. Çelebi, bunun üzerine Cemre ve ona yardım edenlere sağlam bir ders vermek için plan kurar. Çelebi’nin hamleleri, Cemre’yi bu sefer çok daha derinden sarsacaktır..

Çiçek ise İskender’le ilgili intikam planını Rüya’dan gizlemek için çabalar, İskender’in kendisine tatlı bir sürpriz hazırladığından ise haberi yoktur.

 

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 04 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.