Maraşlı'da sırlar ortaya çıkıyor!

 Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'a ait olan dizi Maraşlının, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaşıyor. Dizi yayınlandığı günde reytingleri çok iyi olan diğer dizilerle yarışıyor. Maraşlı ise kısa sürede sağlam tutundu gibi görünüyor.

Maraşlı 8. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 1 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 23. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mahur, Maraşlı'dan şüphe eder ve Zeliş’in taburcu olmasıyla onu evinde ziyaret ederek bir fırsat yakalayacağını umar. Maraşlı’dan habersiz evde delil arayan Mahur, Maraşlı’nın Türel ailesinin öğrendiği sırlarını kaydettiği kayıt cihazını bulur.

Maraşlı hakkındaki soru işaretleri giderek artan Mahur, yeni bir yol ayrımına gelir. Mahur, Maraşlı’nın koruma görevine son verir ve yurtdışına taşınmak için hareket geçer. Mahur’u kararından vazgeçirmek isteyen Maraşlı’nın itirafı tüm dengeleri bozacaktır…

Türel ailesinde ise gerilim hat safhadadır. Necati sinir krizi geçirir. Baba oğul dertleşir ve geçmişte gömülü sırlar ortaya çıkar..

Bu yazı 01 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.