Hercai 51. bölüm canlı izle

Dizinin 55. bölümde final yapacağı konuşuluyor. Reytinglerde de zar zor ilk 10'a girebiliyor dizi. Kısa sürede final yapması olağan olan dizi bu hafta izlyeicilerini yine ekrana bağlayacak. Hercai 51. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 51. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hazar'ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Azize bugüne kadar yaptıklarını affettirebilmenin tek bir yolu olduğunu düşünmektedir ancak o yolda en az kendisi kadar tehlikeli bir engeli var; Füsun. Mahfuz'la ilgili aklı karışık olan Reyyan gördüğü bir rüyanın etkisiyle bebeğini kaybetme korkusu yaşar. Bir yandan babasına kavuşma, bir yandan da baba olma heyecanı yaşayan Miran ise şımartır sevdiğini, bir dediğini iki etmez, şüphelerinden, korkularından kurtulması için elinden geleni yapmaktadır. Hazar ise oğlunun ve kızının hayatını kolaylaştırmak için bir hamle yapacak. Bu hamle baba-oğlu birbirine daha da yaklaştıracak. Nasuh, Miran'la dede-torun olabilme yolunda bir adım atar ve onun aileye katılmasının şerefine bir yemek tertip etmek istemektedir ancak Cihan'ın itirazıyla karşılaşacaktır. Miran'ın bir Şadoğlu olmasını hazmedemeyen ve kendi hakkının ona verileceğini düşünen Cihan karşı atağa geçecek, dünürü Füsun'un uzattığı dostluk elini tutacak. Ancak bu davranışı Nasuh'un şimşeklerini üzerine çekmesine neden olacak. Tüm bunlar olurken Füsun'un korkunç planına engel olmak isteyen Azize ise Reyyan'a koşacak. Ancak geç kalacak. Füsun Reyyan'a zarar verebilecek midir? Azize kendini affettirebilecek midir? Esma Fırat'a gerçekleri söyleyecek midir?

Bu yazı 11 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.